Emlak&Konut

Emlak konut gyo’dan Türkiye tarihinde bir ilk: 240 ay vade ‘Güçlü Türkiye için Birlik Vakti’ seferberliği başladı.

Emlak Konut GYO, Türkiye’nin geleceğine ve ekonomisine olan güveninin göstergesi olarak yeni bir tarihi kampanyaya daha imza attı. Konut ve bankacılık sektörlerinin ele ele verdiği, 31 Mart 2017’ye kadar sürecek olan ‘Güçlü Türkiye için Birlik Vakti’ kampanyasında 20 yılda yüzde 0,79 vade farkı ve yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabiliyor.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi Emlak Konut GYO ‘Güçlü Türkiye için Birlik Vakti’ sloganıyla yola çıkıyor ve bir ilke daha imza atarak 20 yıl vade ile yaşam alanları sunuyor. Konut ve bankacılık sektörünün el ele vererek vatandaşın uygun koşullarda ev sahibi olmasını amaçlayan kampanya; 20 yılda yüzde 0,79 vade farkı, 10 yılda yüzde 0,45 vade farkı, 5 yıla ‘0’ vade farkı ve sadece yüzde 5 peşinat ile ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor. 20 yıl vade ile Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan kampanya 31 Mart 2017’ye kadar sürecek.

Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan kampanya 31 Mart 2017’ye kadar sürecek.

Aylık ödemeler 100 bin TL için 930 TL’den başlıyor
Cazip koşullarla konut edindirmeyi kolaylaştıran ‘Güçlü Türkiye için Birlik Vakti’ kampanyasında ortalama 100 bin TL için kullanılacak kredilerde 240 ay için aylık ödeme 930 TL, 120 ay için ise 1.080 TL dolayında olacak.
Emlak Konut GYO bünyesindeki 30 prestijli projede geçerli olan kampanyaya Albaraka, Garanti Bankası, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Katılım Bankası ve Ziraat Bankası katılım gösteriyor.

İşte kampanyaya katılan 30 prestijli Emlak Konut GYO projesi:
1 Şubat 2017 ile 31 Mart 2017 arasında geçerli olacak ‘Güçlü Türkiye için Birlik Vakti’ kampanyasına dahil olan projeler: “Adım İstanbul, Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupark, Emlak Konut Başakşehir Evleri, Başkent Emlak Konutları, Batışehir, Büyükyalı İstanbul, Ebruli Ispartakule, Esenler Emlak Konutları, Evora Denizli, Evvel İstanbul, Gebze Emlak Konutları 3.Etap, Göl Panoroma Evleri, İstmarina, Karat 34, Karat Ofis Bakırköy, Koordinat Çayyolu, Körfezkent 4, Köy Zekeriyaköy, Maslak 1453, Park Mavera 2, Metropol İstanbul, Nevşehir Emlak Konutları, Nidapark Kayaşehir, Nidapark Küçükyalı, Niğde Emlak Konutları, Sofa Loca, Tema Şehir Konya, Tual Adalar, Tual Bahçekent” olarak belirlendi.
‘Güçlü Türkiye için Birlik Vakti’ kampanyası için 31 Ocak 2017’de Ataşehir’deki Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen basın toplantısına; Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Yetim, Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ertan Keleş, Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum ile kampanyada yer alan 9 bankanın yöneticileri katıldı.
Ülke ekonomisine ve inşaat sektörüne duydukları güvenin bir göstergesi olarak ‘Güçlü Türkiye için Birlik Vakti’ kampanyasına katılmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren 9 bankanın temsilcileri; temeli güçlü olan ekonomimizi daha da güçlendirecek bir kampanya olarak gördüklerini söylediler. 20 yılda finansman maliyetlerinin daha da aşağıya ineceğini düşünen banka temsilcileri; “Gün gelecek bugün konuştuğumuz oranları da aşağıya çekme yapılandırma gündeme gelecektir. Ülke ekonomimize ve inşaat sektörüne güveniyoruz” dediler.

EMLAK KONUT GYO ÜLKENİN YARINLARINA GÜVENİYOR

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum kampanya ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Murat Kurum, Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı olarak, bugüne kadar gerçekleştirdikleri bütün projelerde vatandaşların Emlak Konut’a olan ilgisini ve güvenini daima hissettiklerini aktardı. Kurum: “Geçen yıl Ağustos ayında başlattığımız kampanya ile sektöre büyük katkı ve ivme getirdik. ‘Ülkemizin Yarınlarına Güveniyoruz’ kampanyamız ile sektörde oluşturduğumuz güçlü sesi ve vurguyu yineleyerek aynı hareketi bugün de sürdürmek istiyoruz. Şimdi aynı azimle, inançla ve vatandaşlarımızdan gelen ilgi ve güven doğrultusunda sektörde yeni bir seferberlik başlatmak istiyoruz.
İnşaat sektörünün en büyük ve en deneyimli müteahhitleriyle ve en büyük bankalarıyla yaptığımız görüşmeler sonucunda, ülkemiz ve sektör için büyük bir iş birliğiyle beraber çalışacağız. Bu kampanyamızın konut sektörünün ve bankacılık sektörünün el ele verdiği en güzel örneklerden biri olacağından eminiz. Ülkemizin büyük firmalarının ve bankalarının büyük bir iş birliği ile güçlü bir Türkiye için kolektif çalışmalarını görmek bizi ayrıca çok memnun etmektedir” diye konuştu.

Konut sahibi olmak için çok doğru bir zaman
Sektöre ivme kazandıracak olan kampanyanın konut almak isteyenler için tarihi bir fırsat sunduğunu dile getiren Murat Kurum; “Konut sahibi olmak ve gayrimenkule yatırım yapmak için çok doğru bir zaman. Bu kampanyamız ile 30 prestijli projemizdeki 15 bin konut için kredi vadesini tam 20 yıla çıkararak sektörde bir yeniliğe daha imza atmış oluyoruz, daha önce vatandaşlarımıza sunulmayan bir imkânla karşılarına çıkıyoruz. Vadeyi 20 yıla çıkararak ve taksitleri düşürerek her bütçeye, her aileye seçenekler oluşturma gayreti içindeyiz. Emlak Konut olarak iş birliği yaptığımız müteahhitler ile birlikte sektörümüz özelinde vade oranlarını düşürmek için bütün çağrıları yaptık ve bu çağrılarımız olumlu yanıt buldu. Bu kapsamda 20 yıl için 0.79 vade farkı, 10 yıl için 0.45 vade farkı ve 5 yıl için vade farksız seçenekleri ile bankaların hâlihazırda uyguladığı oranları düşürerek vatandaşlarımıza 30 farklı projemizden ev alma imkanı sunacağız. 31 Mart 2017 tarihine kadar geçerli olacak kampanyamız tamamlandığında 2-2,5 milyar TL’lik ciro hedefimizi yakalayacağımızı düşünüyoruz. Bu kampanyamızda çeşitli konut tipleriyle, alım gücü düşük veya yüksek olan tüm vatandaşlarımızı zengin imkânlara sahip, yatırım yapılabilirliği yüksek, değer artış kazancının güçlü olduğu projelerimizle buluşturacağız.
Emlak Konut olarak gerek 2016 yılında yapmış olduğumuz gerekse ‘Güçlü Türkiye için Birlik Vakti’ sloganıyla başlattığımız yeni kampanyamızın sadece sektörümüze değil bütün sektörlere ve bütün şirketlere motivasyon olmasını umut ediyoruz. Bu büyük fırsatın tüm kesimler ve vatandaşlarımız tarafından büyük ilgiyle karşılanacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

“2,5 milyar TL’lik ciro hedefimizi yakalayacağımızı düşünüyoruz”

TÜRKİYE’NİN 9 BÜYÜK BANKASINDAN KAMPANYAYA DESTEK

Emlak Konut GYO bünyesindeki 30 prestijli projede geçerli olan kampanyaya Albaraka, Garanti Bankası, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Katılım Bankası ve Ziraat Bankası katılım gösterdi.

Ülke ekonomisine ve inşaat sektörüne duydukları güvenin bir göstergesi olarak ‘Güçlü Türkiye için Birlik Vakti’ kampanyasına katılmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren 9 bankanın temsilcileri; kampanyanın, zaten temeli güçlü olan ekonomimizi daha da güçlendireceğini belirttiler. “Gün gelecek bugün konuştuğumuz oranları da aşağıya çekme, yapılandırma gündeme gelecektir. Ülke ekonomimize ve inşaat sektörüne güveniyoruz” ifadelerini kullandılar.

Kampanyaya katılan bankaların üst düzey yöneticileri kampanya hakkında görüşlerini bildirdi:


Albaraka Katılım Bankası
Şube Müdürü Yusuf Okur:

“Finans sektörü Türkiye’nin yanında”
Albaraka Katılım Bankası Şube Müdürü Yusuf Okur: “Malum inşaat sektöründe konutların maliyetlerini oluşturan en önemli unsurlardan birisi finans maliyeti ama öbür taraftan inşaat maliyeti, yatırım maliyeti, arsa maliyetleri ve kamunun aldığı vergiler var. Finans sektörü, 20 yıl vade çok tercih etmiyor olmasına rağmen bugün burada bulunmasının sebebi, Türkiye’nin önünü açabilecek her adımda finans sektörünün de Türkiye’nin yanında olduğunun bilinmesini istemesidir. Bunun faydalı olacağının kanaatindeyim” diye konuştu.


Halk Bankası
Bireysel Krediler Daire Başkanı İsmail Yazıcı:

“Bu projeyi destekliyoruz”
Halk Bankası Bireysel Krediler Daire Başkanı İsmail Yazıcı kampanya için şöyle konuştu: “Biz de başlattığınız bu projeyi destekliyoruz. İnşallah en kısa zamanda uygulamaya geçireceğiz, sonuçları hep beraber göreceğiz.”


Ziraat Bankası
Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Çakar:

“Burada esas olan Türkiye’nin bilançosudur”
Ziraat Bankası Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Çakar: “Hepimiz bu piyasada faaliyet gösteriyoruz. Burada esas olan bankaların veya kurumların bilançosundan öte Türkiye’nin bilançosudur. Ülkenin bilançosu iyi olduğu müddetçe hepimizin bilançoları değer ifade ediyor olacak. Özellikle bu koşullarda bütün kurumların, bütün paydaşların elini taşın altına koyması gerektiği bir dönemi yaşıyoruz. Biz tamamen bu ilkeler üzerine hareket ettik. Zaten bugün itibarıyla sektörde 164 milyar civarında bir kredi var, konut finansmanı anlamında… Bunun 30 milyarını Ziraat Bankası olarak biz finanse etmiş durumdayız, yüzde 18 gibi bir payımız söz konusu. Bunun yanında 2016 yılında konut kredisi büyümesinin yarısını, yüzde 50’sini sadece biz finanse ettik, 130 bin civarında müşterimizi ev sahibi yapmıştık. Biz zaten geçen sene bu bilinçle sektörün finansmanı noktasında hassasiyetle davranıyorduk. Bundan sonraki süreçte de bu hassasiyeti devam ettiriyor olacağız. Bugün burada toplanma amacımız, 240 ay vade ve özellikle kira öder gibi düşük taksitlerle konut finansmanını sağlıyor olması. Bütün paydaşların, üretici firmaların, aynı zamanda Emlak Konut’un ve Türk finans sektörünün neredeyse en önemli bankalarının hepsinin burada bulunduğu bir ortamda bulunmaktan mutluyuz.
Burada önemli olan finans sektörünün de artık 240 ay gibi bu koşullarda finansmanda yer alıyor olması. Bu ülkenin bilançosuna ve ülkenin geleceğine olan güveni ifade etmektedir. Bu projeyi organize eden başta Murat Kurum’a, paydaşların tamamına, Türk bankacılık sektörünün değerli temsilcilerine teşekkür ediyorum. Biz Ziraat Bankası olarak da bundan sonra bu ve benzeri projelerde olmaya devam ediyor olacağız. Hepimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.


Türkiye İş Bankası
Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen:

“Kampanyaya destek vermenin gururunu yaşıyoruz”
“Türkiye iş Bankası olarak olağan bankacılık faaliyetlerimizi yürütürken her zaman toplumun ortak menfaatlerini gözetmeyi sosyal faydayı, ülkemize hizmet etmeyi öncelikli fonksiyon olarak görüyoruz” diyerek sözlerine başlayan Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen, Türk insanının hayatında ev sahipliğinin ne anlama geldiğini bildiklerini ifade etti.
Sezen sözlerini şöyle sonlandırdı: “Sadece bir konut edinmekten öte ev sahipliği yuva sahipliğidir bizim için. Aile fertlerinin, ailelerin kaliteli, güvenli, çağdaş konutlarda yaşamasına vesile olacak bu tür hizmetler, kampanyalar bizleri heyecanlandırıyor, mutlu ediyor. Türkiye olarak özel bir dönemden geçiyoruz. İş bankası olarak ülkemizin içinde bulunduğu bu tür güç birliği gerektiren dönemlerde elimizi taşın altına koyarak zorlukları paylaşmamız gerektiğini düşünüyor, bilançoların sağladığı imkanların Türkiye’nin doğrusu için kullanılması gerektiğine inanıyoruz. Bugün burada bu amaç ile bir araya gelmiş olan tüm taraflarla birlikte Emlak Konut’un 20 yıla kadar vade imkanı sunan kampanyasına destek vermenin de gururunu yaşıyoruz. Bu kampanyada yer alarak hem vatandaşlarımızın sağlıklı ve yüksek kaliteli konutlarda oturmasına vesile olmaya, hem de ekonominin canlanmasına, ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmaya devam edeceğiz.”


Ziraat Katılım Bankası
Genel Müdürü Osman Arslan:

“Söz konusu olan birlik ise bundan hiçbirimizin geri planda durma lüksü olamaz”
Emlak Konut GYO’ya böyle önemli bir kampanyanın önünü açtıkları için teşekkürlerini arz ederek konuşmasına başlayan Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürü Osman Arslan; “Slogan özellikle güzel. Güçlü Türkiye için birlik vakti, tabii söz konusu olan birlik ise bundan hiçbirimizin geri planda durma lüksü olamaz. Türkiye güçlü ise bizler güçlü oluruz, ülkemiz büyüdüğü zaman bankacılık sektörü büyür, hepimiz bu ülkede yaşıyoruz dolayısıyla zaten temelleri güçlü olan ekonomimizin biraz daha fazla büyümesi için böyle bir kampanyanın hem lansman politikası hem de zamanlama açısından oldukça önemli olduğunu düşünüyorum” ifadelerini kullandı. Arslan sözlerini şu şekilde sürdürdü: “20 yıl 240 ay vade Türkiye’de birçok projenin de emsal teşkil etmesi açısından önünü açacaktır. Batıda 30 yıla kadar uygulanan mortgage sistemi var. Finansman oranlarının tabii ki düşük olmasının batıda bir etkisi söz konusu ama Türkiye’de bunun uygulanabileceğini göstermesi açısından bu kampanya çok önemli. Önümüzdeki yıllarda elbette Türkiye’deki finansal erişim maliyetlerinin de düşmesiyle birlikte daha aşağılara geleceğini düşünüyorum, o açıdan bu kampanya hem bankacılık sektörü için hem de konut sektörü için yeni kazanımlar, yeni müşteriler ve yeni finansman imkanlarını da beraberinde getirecektir. 20 yıla kadar olan 0.79 oran elbette bankacılık sektörü için önemli bir orandır ama Türk bankacılık sektörü hem bu vadede hem de bu finansman maliyetlerinde bu finansmanı sağlayacak güçtedir. 20 yıl boyunca Türkiye’de finansman maliyetleri de aşağı doğru gidecektir diye düşünüyorum. Tabii ki belki bugünden konuşmak erken ama bir gün gelecek bu buhranları da aşağıya çekme ve yeniden yapılandırma konuları gündeme gelecektir.”


Vakıf Katılım Bankası
Genel Müdür Yardımcısı Ali Güney:

“Ekonomimize ciddi anlamda destek verecek”
“Zaten kampanyanın ismi kendini açıklıyor, gerçekten Türkiye’nin geleceğine yönelik olarak birlik olma adına başlatılmış bir kampanya” diyen Vakıf Katılım Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ali Güney, kampanyanın ekonomimize ciddi anlamda destek vereceğini, ivmelenme kazandıracağını aktardı.
Güney: “Vakıf Katılım olarak da henüz 1. yılını tamamlamayan bir katılım bankası olarak böyle bir projenin içinde yer almak bankamız adına memnuniyet verici bir gelişme. Katkısı olan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.


Garanti Mortgage
Genel Müdür Yardımcısı Songül Yeşilçimenli:

‘’Hem ekonomiye hem sektöre canlılık getirecek’’
Kampanyayla ilgili görüşlerini bildiren Garanti Mortgage Genel Müdür Yardımcısı Songül Yeşilçimenli: “Bugün Türkiye’nin geleceğini ve ekonomisine olan güveni göstermek amacıyla tüm paydaşlar bir aradayız. Emlak Konut’un daha önce yapmış olduğu kampanyalarda da hep yanında olduk, bu kampanyasında da yanında olmaya devam edeceğiz. Hem ekonomiye, hem sektöre canlılık getirecek bu kampanyanın tüm finans sektörü için ve kurumlar için hayırlı olmasını diliyoruz” ifadelerini kullandı.


Vakıflar Bankası
Genel Müdür Yardımcısı Yakup Şimşek:

“Bu kampanyaya destek veren bütün bankalara teşekkür ediyoruz”
Emlak Konut GYO’nun daha önce yapmış olduğu kampanyaların tamamına katıldıkları gibi, bu kampanyaya da katıldıklarını açıklayan Vakıflar Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yakup Şimşek: “Türkiye’nin gündeminde olmayan yıllar önce gündeminden çıkmış olan 240 ay vadeyi yeniden gündeme getirdikleri için Emlak Konut GYO’ya çok teşekkür ediyoruz. Bu sebeple ülkenin önünü açtıkları için, bu kampanyaya destek veren bütün bankalara teşekkür ediyoruz. Türkiye’nin son zamanlarda zor bir süreçten geçtiği bu dönemde, finans sektörü olarak 240 ay vadeleri finanse edebileceğimizi gösterdiğimiz için tüm bankalara teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Yapı Kredi
Bireysel Bankacılık Ürün Yönetimi Direktörü İsmet Erdem:

“Türk ekonomisine destek vermeye her zaman devam edeceğiz”
Yapı Kredi Bireysel Bankacılık Ürün Yönetimi Direktörü İsmet Erdem: “Biz de Yapı Kredi Bankası olarak Ağustos’ta başlatılan kredi seferberliğine dahil olmuştuk. O dönem tabii bunun artı sonuçlarını gördük. 2017 yılında da ülkemize katma değer yaratmaya, Türk ekonomisine destek vermeye her zaman olduğu gibi devam edeceğiz. Biz de ülkemize güveniyoruz. Ülkemizden ve müşterilerimizden güç alıyoruz. Bu doğrultuda 10 yıla kadar sunmakta olduğumuz desteğimizi, ‘Güçlü Türkiye için Birlik Vakti’ kampanyası ile 20 yıla çıkarttık. Biz de bu kampanyanın hayırlı olmasını diliyoruz hem konut sektörüne hem de konut satışlarına canlılık getirmesini arzu ediyoruz” dedi.

SEKTÖRÜN PATRONLARI NE DEDİ?

Emlak Konut GYO’nun başlattığı ‘Güçlü Türkiye için Birlik Vakti’ seferberliğine katılan firmaların yöneticileri de kampanya için değerlendirmeler yaptı.


Artaş İnşaat ve Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya

“Sektöre büyük ivme kazandıracak”
Artaş İnşaat ve Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya ‘Güçlü Türkiye için Birlik Vakti’ kampanyası için şöyle konuştu: “15 Temmuz darbe girişimi sonrasında Emlak Konut’un başlattığı ‘Ülkemizin Yarınlarına Güveniyoruz’ kampanyası hem sektöre hem de ekonomiye yadsınamaz bir katkı sağlandı. Şimdi bu hareketliliğin 2017’de de devam etmesi için Emlak Konut’un başlattığı seferberlikte ‘biz de varız’ dedik.
Emlak Konut GYO önderliğinde başlatılan, bizim de Avrupa Konutları Başakşehir projemizle dahil olduğumuz kampanya, Türkiye’nin geleceğine ve ekonomisine olan güvenimizin göstergesidir. Orta ve alt gelir grubu, ülkemizin en çok konut talebi olan kesimidir. Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızı kira öder gibi ev sahibi yapan kampanya kapsamında; Türkiye’de ilk defa 20 yıl vadeyle taksit imkanı sunulacak. Kampanyanın vatandaşa uygun şartlarda konut edindirme avantajının yanı sıra sektöre de büyük ivme kazandıracağı kanaatindeyim.”


DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz

“Bir daha böyle bir fırsat gelmez”
DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz kampanya hakkında yaptığı açıklamada; “Bu kampanyayı tüketicinin çok iyi değerlendirmesi lazım. Bir daha böyle bir fırsat çok zor. Hem üreticiler hem banka tarafı elini taşın altına koyuyor. Maliyetlerin de bu kadar yukarı çıktığı bir dönemde hiçbir konut firması yüzde 15 maliyet artışını uygulayıp zam yapmadı” ifadelerini kullandı.


Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO’su Hasan Rahvalı

“Amacımız kar elde etmek değil ülke ekonomisi için fedakarlık yapmak”
Emlak Konut GYO’nun geçtiğimiz Ağustos ayında başlattığı ‘Ülkemizin Yarınlarına Güveniyoruz’ kampanyasına destek verdiklerini belirten Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO’su Hasan Rahvalı; “Son kampanyada da yerimizi aldık. Emlak Konut GYO önderliğinde, bankalar ve sektör temsilcileri bir araya gelerek gerekli desteği verdiler. Ağaoğlu olarak, amacımız bu dönemde kar elde etmek değil ülke ekonomisi için fedakarlık yapmak. Kampanyanın amacı orta ve üstü gelir grubuna ait tüketicinin de konut sahibi olabilmesini amaçlıyor. Peşinatın ve faiz oranlarının düşürülmesi bunun yanı sıra vadenin 20 yıla çıkarılması bu nedenle önem taşıyor. Düşük faiz oranı ve peşinat ile uzun vade avantajının bulunduğu bu kampanyaya yoğun ilgi olmasını bekliyoruz. Ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olsun” açıklamalarını yaptı.


Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ

“İnşaat sektöründe 2. seferberlik başlıyor’’
Doğan Dağ kampanya hakkında şunları söyledi: “15 Temmuz darbe girişiminden sonra inşaat sektörünü canlandırmak için Emlak Konut tarafından başlatılan kampanyalarla, bankaların faiz indirimleri ve hükümetimizin destekleriyle konut satışları hız kesmeden yıl sonuna kadar devam etti. Bizler de Dağ Mühendislik olarak Emlak Konut’un Ağustos 2016’da başlatmış olduğu kampanyada yerimizi almıştık.
Emlak Konut GYO öncülüğünde, şimdi de 2017 yılında da sektördeki canlılığı korumak için konutta 2. seferberlik başlatıldı. Dağ Mühendislik olarak biz de bu kampanyada Tual Bahçekent ve Tual Adalar projelerimizle yerimizi aldık. İnşaat sektöründe yatırımlar hız kesmeden devam edecek, hem yatırımcılar hem de konut alıcıları için çok önemli bir kampanya olacağını düşünüyorum.”


Konutder Başkanı / Eyg Grup İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik

“Bu dönem kar değil, ar dönemidir”
Konutder ve EYG Grup İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik: “Emlak Konut GYO tarafından başlatılan ilk kampanyada olduğu gibi ikinci kampanyada da üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirerek, desteğimizi sürdürüyoruz. Gayrimenkul sektörü için bu dönem kar değil, ar dönemidir. Hem ekonomimiz hem de sektörümüz için fedakârlıklar yapıyoruz. Asıl önceliğimiz ise alıcıların konutlara ulaşabilmesini sağlamak” diye konuştu. ‘Bunun için gövdemizi de taşın altına koyduk’ ifadelerini kullanan Çelik sözlerini şöyle sürdürdü: “Orta gelir sahibi müşterilerin markalı konutlara ulaşmasını sağlamak için bu adımı attık. Bu kampanya, alt gelir grubunun orta ve üstü projelere erişimini de kolaylaştıracaktır. Firmalar ise paralarını bankalarda tutarak hem fedakârlık yapmış olacak hem de faiz indirimi kazanacak.”


Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım

“Kampanya ile 13 milyon liralık satış gerçekleştirdik”
Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım kampanyayı değerlendirerek; “Emlak Konut GYO’nun başlattığı 240 ay vade kampanyası, Evora Denizli projemiz için oldukça faydalı oldu. Hafta içi ilk 3 günde ortalama 60 ziyaret gerçekleşti. Bu sayı hafta sonu ortalama 100’e çıktı. İlk beş günde yaklaşık 25 daire satışı gerçekleştirdik.
Müşterilerin tercih ettiği vade ise çoğunlukta 120 ay oldu. Kampanyanın diğer faydası ise kampanyaya dahil olmayan projelerimize oldu. Diğer projelerimizde de 240 ay vade kampanyasındaki şartları kullanarak yaklaşık 10 daire sattık. Toplamda 13 milyon liralık bir satış gerçekleştirdik” ifadelerini kullandı.


Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu

“Kampanyaya dahil olmaktan mutluluk duyuyoruz”
Gayrimenkul sektörünün Türkiye’de hızlı büyüme gösteren sektörlerin başında yer aldığını vurgulayan Özcan Tahincioğlu; “Tahincioğlu olarak biz de bugüne kadar geliştirdiğimiz projelerle sektöre ve Türk ekonomisine önemli bir değer kattığımıza inanıyoruz” diye konuştu. Tahincioğlu sözlerini şöyle sonlandırdı: “2016 yılı ülkemizin birlik ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyacı olduğu bir yıl olarak kayıtlara geçti. Siyasetten iş dünyasına kadar pek çok kurum ve kişi bu inançla tek çatı altında toplandı, tek yürek oldu. Gayrimenkul sektörü ve Tahincioğlu olarak üzerimize düşen sorumluluk bilinciyle bu ülkenin aydınlık geleceği için daha çok çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz. 1 Şubat 2017 itibarıyla Emlak Konut GYO’nun “Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti” kampanyasında Tahincioğlu olarak Nidapark Kayaşehir ve Nidapark Küçükyalı projelerimizle dahil olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”

KAMPANYAYA KATILAN PROJELER

Adım İstanbul
Adım İstanbul projesi 3. Köprü, 3. Havalimanı, Kanal İstanbul, Kuzey Marmara Otoyol Projesi gibi mega projelere ev sahipliği yapan Başakşehir’de inşa ediliyor.

Yapımcı Firma : İntaya – EYG Yapı – İntes Yapı
Fiyat : 625 bin TL – 1 milyon 594 bin TL
Proje Tipi : Daire + ticari
Konut Sayısı : 615
Konut Tipleri : 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
Metrekare : 128 m2 – 268 m2
Teslim Tarihi : Haziran 2018
Adres : Kayaşehir Bulvarı No:2 Başakşehir/İstanbul
Telefon : 0850 207 0 777
Web : www.adimistanbul.com.tr

Avrupa Konutları Başakşehir
Avrupa Konutları markası bu sefer her geçen gün değerlenen Başakşehir’de hayat buluyor.

Yapımcı Firma : Artaş İnşaat
Fiyat : 596.700 TL – 1.640.800 TL
Proje Tipi : Daire + ticari ünite
Konut Sayısı : 941
Konut Tipleri : 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
Metrekare : 103,98 m2 – 278 m2
Teslim Tarihi : Eylül 2017
Adres : Kayabaşı Mah. Kayaşehir Bulvarı
No : 55/e Başakşehir/İstanbul
Telefon : 444 38 25
Web : www.avrupakonutlaribasaksehir.com

Avrupark
Avrupark, yeni İstanbul’un tam kalbinde yer alan Bahçekent’te yükseliyor.

Yapımcı Firma : Konut Yapı, Cihan İnşaat
Fiyat : 462 bin TL – 762 bin TL
Proje Tipi : Daire + ticari ünite
Konut Sayısı : 1.394 konut
Konut Tipleri : 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare : 64 m2 – 185 m2
Teslim Tarihi : Mayıs 2018
Adres : Sanayi Mah. Hadımköy Hoşdere Yolu Bahçekent 3. Etap Mercedes Fabrikası Karşısı Başakşehir/İstanbul
Telefon : 444 61 63
Web : www.avrupark.com

Emlak Konut Başakşehir Evleri
Asansörlerle otoparktan katlara ulaşım gibi birçok ayrıcalığı bir arada sunan proje Başakşehir’in kalbinde yer alıyor.

Yapımcı Firma : Emlak Konut GYO – TOKİ
Fiyat : 186 bin TL – 793 bin TL
Proje Tipi : Daire + ticari ünite
Konut Sayısı : 2599
Konut Tipleri : 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare : 56 m2 – 193 m2
Teslim Tarihi : Hemen Teslim
Adres : Başakşehir İlçesi, Kayabaşı Mahallesi
Telefon : 444 36 55
Web : www.emlakkonut.com.tr/tr-TR/emlak-konut-basaksehir-evleri

Başkent Emlak Konutları
Başkentin Yeni Başkent’i sloganıyla hayata geçirilen proje, Ankara’nın en iddialı projesi.

Yapımcı Firma : Emlak Konut GYO
Fiyat : 688 bin TL – 1 milyon 358 bin TL
Proje Tipi : Daire + ticari ünite
Konut Sayısı : 1.478
Konut Tipleri : 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1
Metrekare : 71 m2 – 351 m2
Teslim Tarihi : Ocak 2020
Adres : İlkbahar Mah. Doğukent Bulvarı Çankaya/Ankara
Telefon : 0312 491 41 41
Web : www.baskentemlakkonutlari.com

BatıŞehir
Proje, merkezi lokasyonlara yakın bir konumda yer alıyor.

Yapımcı Firma : Ege Yapı
Fiyat : 462 bin TL – 1 milyon 247 bin TL
Proje Tipi : Daire + ticari ünite
Konut Sayısı : 3.189
Konut Tipleri : Stüdyo, 1 +1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1  (Her tipin dubleksi mevcut)
Metrekare : 34 m2 – 340 m2
Teslim Tarihi : Hemen teslim
Adres : Mahmutbey, Göztepe Mah. Batışehir Cad., Esenler/ 34218 Bağcılar
Telefon : 0850 222 53 43
Web : www.emlakkonut.com.tr

Büyükyalı İstanbul
Marmara Denizi kıyısındaki Kazlıçeşme sahil yolunda yükselen proje, boğaz hattını uzatarak, yeni bir deniz semti kuruyor.

Yapımcı Firma : Özak GYO, Yenigün İnşaat, Ziylan Gayrimenkul
Fiyat : 1 Milyon TL – 12 Milyon
Proje Tipi : Daire + ticari ünite
Konut Sayısı : 1.499
Konut Tipleri : 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
Metrekare : 75 m2 – 450 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2019
Adres : Kennedy Cad. Kazlıçeşme Mahallesi 34020 Zeytinburnu, İstanbul / Türkiye
Telefon : 0 212 557 73 73
Web : www.buyukyali.com

Ebruli Ispartakule
Yakın zamanda projenin ayrıntıları belli olacak.

Yapımcı Firma : Sıtar İnşaat Torkam İnşaat
Proje Tipi : Daire + ticari ünite
Konut Sayısı : 724
Konut Tipleri : 2+1- 3+1 – 4+1
Metrekare : 114 m2 – 208 m2
Adres : Avcılar-Tahtakale Mah. İstanbul
Telefon : 444 36  55
Web : www.emlakkonut.com.tr

Esenler Emlak Konutları
Esenler’in Emlak Konut güvencesiyle dönüşen Havaalanı Mahallesi’nde yepyeni bir yaşam kuruluyor.

Yapımcı Firma : Emlak Konut GYO
Fiyat : 528 bin TL – 1 milyon 139 bin TL
Proje Tipi : Daire+ ticari ünite
Konut Sayısı : 2.428
Konut Tipleri : 2+1 , 3+1 , 4+1
Metrekare : 51 m2 – 195 m2
Teslim Tarihi : Mayıs 2017
Adres : Esenler Havaalanı Mahallesi/İstanbul
Telefon : 444 36 55
Web : www.emlakkonut.com.tr/tr-TR/esenler-emlak-konut

Evora Denizli
Evora Denizli projesindeki binalar, aydınlatmada güneş enerjisinden faydalanan, yağmur suyunu biriktiren, pis suyu geri dönüştüren, çöplerini ayrıştıran sistemlerle donatıldı.

Yapımcı Firma : Teknik Yapı ve UCD Yapı
Fiyat : 230.000 TL – 577.000 TL.
Proje Tipi : Daire – ticari ünite
Konut Sayısı : 1.400
Konut Tipleri : 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1
Metrekare : 58 m2 – 200 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2018
Adres : Selçukbey Mah. 646. Sok. Merkezefendi/Denizli
Telefon : 444 10 08
Web : www.evoradenizli.com

Evvel İstanbul
Başakşehir’in merkezinde yer alan Evvel İstanbul, yakın çevresindeki geniş ulaşım seçenekleri, eğitim, sağlık ve sosyal olanaklarıyla konut sahiplerinin hayat kalitesini yükseltmeyi amaçlıyor.

Yapımcı Firma : İntaya – EYG Yapı – İntes Yapı
Fiyat : 294 bin TL – 1 milyon 208 bin TL
Proje Tipi : Daire + ticari ünite
Konut Sayısı : 678
Konut Tipleri : 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare : 62 m2 – 223 m2
Teslim Tarihi : Nisan 2017
Adres : Kayaşehir Bulvarı No:2 Başakşehir
Telefon : 0850 207 07 77
Web : www.evvelistanbul.com

Gebze Emlak Konutları 3.Etap
Gebze’nin en prestijli konut projesi olarak toplamda 37 blok üzerinde yükseliyor.

Yapımcı Firma : Emlak Konut GYO
Fiyat : 350 bin TL – 550 bin TL
Proje Tipi : Daire + ticari ünite
Konut Sayısı : 1.955
Konut Tipleri : 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare : 88 m2 – 213 m2
Teslim Tarihi : Ocak 2020
Adres : Kirazpınar Mah. Yeni Bağdat Cad. Gebze/Kocaeli
Telefon : 444 36 55
Web : www.emlakkonut.com.tr/tr-TR/emlakkonut-gebze-3

Göl Panoroma Evleri
Bahçeşehir’in karşısında inşa edilen proje ile bölgeye 1.431 konut ve 40 ticari ünite kazandırılacak.

Yapımcı Firma : Be – Ma İnşaat
Fiyat : 315 bin TL – 990 bin TL
Proje Tipi : Daire + ticari ünite
Konut Sayısı : 1.431
Konut Tipleri : 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare : 70 m2 – 241 m2
Teslim Tarihi : Nisan 2017
Adres : Yeşilkent Mah. Bahçeşehir Yanyol Göl Panorama Evleri No:18 / İstanbul
Telefon : 444 05 40
Web : www.golpanoramaevleri.com

İstmarina
Kartal sahilde yer alan İstmarina bölgedeki en  çok satılan proje. Özgün mimariye sahip İstmarina Adalar ve Marmara Denizi manzarası sunuyor.

Yapımcı Firma : DAP Yapı
Fiyat : 469 bin TL – 2. 850 bin TL
Proje Tipi : Daire + ticari ünite
Konut Sayısı : 1.501
Konut Tipleri : Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1
Metrekare : 35 m2 – 709 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2017
Adres : Ankara Caddesi. No:147 Kartal, İstanbul
Telefon : 444 43 46
Web : www.istmarina.com.tr

Karat Ofis Bakırköy
Yeni ofis projesi Bakırköy’de yükselecek.

Yapımcı Firma : Baş Yapı – Güney – Elit Vizyon
Proje Tipi : Ticari
Ticari Ünite Sayısı : 90
Bağımsız Bölüm Tipi : Ofis + dükkan
Metrekare : 22 m2 – 399 m2
Adres : Bakırköy -Yenimahalle
Telefon : 444 36 55
Web : www.emlakkonut.com.tr

Koordinat Çayyolu
Ankara Ümitköy’de bulunan proje, “olmak istediğin yer” mottosuyla alıcılarını bekliyor.

Yapımcı Firma : YP İnşaat
Fiyat : 494 bin TL – 1 milyon 743 bin TL
Proje Tipi : Daire + ticari ünite
Konut Sayısı : 427
Konut Tipleri : 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
Metrekare : 81 m2 – 512 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2018
Adres : Mutlukent Mahallesi 1942. Cad. No:35 / 1-2 Çankaya/Ankara
Telefon : 0312 236 0 236
Web : www.koordinatcayyolu.com.t

Körfezkent 4
Hayatı kolaylaştıran yenilikçi teknolojileri, estetik mimarisi ile doğayla bütünleşen bir konseptte hayata geçiyor.

Yapımcı Firma : ZEK SAN İnşaat
Fiyat : 197 bin TL – 345 bin TL
Proje Tipi : Daire + ticari ünite
Konut Sayısı : 1096
Konut Tipleri : 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare : 104 m2 – 178 m2
Teslim Tarihi : Şubat 2018
Adres : Yavuz Sultan Selim Mah. Mevlana Cad. Körfezkent 4. Etap Körfez/ Kocaeli
Telefon : 0262 527 67 67
Web : www.emlakkonut.com.tr/tr-TR/korfezkent-4

Köy Zekeriyaköy
467 bin metrekare alan üzerinde kurulan proje, dünyaca ünlü İngiliz mimari grup Hopkins Architects tarafından tasarlandı.

Yapımcı Firma : Siyahkalem İnşaat
Fiyat : 725 bin TL- 7 milyon 670 bin TL
Proje Tipi : Daire + ticari ünite
Konut Sayısı : 758
Konut Tipleri : 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 (1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dubleks)
Metrekare : 52 m2 – 391 m2
Teslim Tarihi : 2020
Adres : Zekeriyaköy Mah. Zekeriyaköy Cad. 34450 Sarıyer – İstanbul
Telefon : 0212 202 64 64
Web : www.koy.com.tr

Maslak 1453
Proje, alışveriş, eğlence, kültür, sanat ve spor imkanları ile iç içe bir yaşam sunuyor.

Yapımcı Firma : Ağaoğlu
Fiyat : 714 bin TL – 3 milyon 962 bin TL
Proje Tipi : Daire + ticari ünite
Konut Sayısı : 4203
Konut Tipleri : Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, (1+1 dubleks, 3+1 dubleks, 5+1 dubleks, 6+1 dubleks)
Metrekare : 51,70 m2 – 393,68 m2
Teslim Tarihi : Hemen teslim
Adres : Maslak Mah. Akasya Sokak. 34485 Sarıyer/İstanbul
Telefon : 444 6 777
Web : www.agaoglu.com.tr

Park Mavera 2
Proje, Türkiye’nin en büyük sağlık kompleksinin yanı başında hayat buluyor.

Yapımcı Firma : Makro İnşaat – Akyapı
Fiyat : 652 bin TL – 1 milyon 150 bin TL
Proje Tipi : Daire + ticari ünite
Konut Sayısı : 556
Konut Tipleri : 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare : 125 m2 – 208 m2
Teslim Tarihi : Haziran 2018
Adres : Kayabaşı Mah. Başakşehir/İstanbul
Telefon : 444 61 71
Web : www.parkmavera.com

Metropol İstanbul
Toplam 3 kule ile Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden birini de içinde barındıracak karma yaşam projesi.

Yapımcı Firma : VARYAP, GAP İnşaat
Fiyat : 650 bin TL – 4 milyon TL
Proje Tipi : Daire + ticari ünite
Konut Sayısı : 1.368
Konut Tipleri : Stüdyo, 1+1, 1+1 (dubleks), 2+1, 3+1, 3+1 (dubleks), 4+1
Metrekare : 38,80 m2 – 506,64 m2
Teslim Tarihi : Hemen teslim
Adres : Atatürk Mahallesi Ataşehir Bulvarı Ata Blokları karşısı Ataşehir İstanbul
Telefon : 444 82 92
Web : www.metropolistanbul.com

Nevşehir Emlak Konutları
420 bağımsız bölümden oluşan projenin cepheleri iki farklı renkte yöreye özgü doğal taş ile kaplanıyor.

Yapımcı Firma : Cent Yapı A.Ş.
Fiyat : 247 bin TL – 563 bin TL
Proje Tipi : Daire + ticari ünite
Konut Sayısı : 346
Konut Tipleri : 1+1,2+1, 3+1, 4+1
Metrekare : 83,11 m2 – 210,40 m2
Teslim Tarihi : 2019
Adres : Emek Mah. Saatçi Hoca Cad. No:81 Nevşehir
Telefon : 0 384 212 50 34
Web : www.emlakkonut.com.tr/tr-TR/nevsehir-emlak-konutlari

Nidapark Kayaşehir
Nidapark Kayasehir, Zümrüt, Elmas ve Yakut etaplarında toplam 843 daire, 28 cadde dükkânı, ofis bloğu ve AVM’den oluşan projesiyle size alışık olmadığınız bir seçim özgürlüğü sunuyor.

Yapımcı Firma : Tahincioğlu-Kayabaşı Ortak Girişimi
Fiyat : 518 bin TL – 1 milyon 195 bin TL
Proje Tipi : Daire + ticari ünite
Konut Sayısı : 843
Konut Tipleri : 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
Metrekare : 103 m2 – 235 m2
Teslim Tarihi : Haziran 2018
Adres : Kayabaşı Mahallesi. Başakşehir/İstanbul
Telefon : 444 48 46
Web : www.nidaparkkayasehir.com

Nidapark Küçükyalı
Nidapark serisi Küçükyalı’da devam ediyor.

Yapımcı Firma : Tahincioğlu-Kozken
Fiyat : 480 bin TL – 1 milyon 947 bin TL
Proje Tipi : Daire + ticari ünite
Konut Sayısı : 1.160
Konut Tipleri : 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
Metrekare : 63 m2 – 247 m2
Teslim Tarihi : 2020
Adres : Çınar Mahallesi Rıfkı Tongsir Caddesi No:113 Maltepe/İstanbul
Telefon : 444 48 46
Web : nidaparkkucukyali.com

Niğde Emlak Konutları
Proje yalın mimarisi ve mekânsal zenginliği ile dikkat çekiyor.

Yapımcı Firma : Pekintaş Yapı
Fiyat : 328 bin TL – 559 bin TL
Proje Tipi : Daire + ticari ünite
Konut Sayısı : 349
Konut Tipleri : 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare : 117,98 m2 – 199,58 m2
Teslim Tarihi : Mayıs 2019
Adres : Aşağıkayabaşı Mah. Seçkin Sk. KYK Yurdu Yanı Niğde Emlak Konutları
Telefon : 0 388 233 11 66
Web : www.emlakgyo.com.tr/tr-TR/nigde-emlak-konutlari

Sofa Loca
Proje, tamamı geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip 150 lüks konuttan oluşuyor.

Yapımcı Firma : Baş Yapı
Fiyat : 799 bin TL – 1 milyon 482 bin TL
Proje Tipi : Daire
Konut Sayısı : 150
Konut Tipleri : 3+1, 4+1, 5+1
Metrekare : 180 m2 – 292 m2
Adres : Dumlupınar Bulvarı (Eskişehir Yolu) Konutkent Sapağı No:386 Ankara
Telefon : 444 65 17
Web : http://sofaloca.com

Temaşehir Konya
Temaşehir Konya, Konya’nın değerli bölgelerinden Meram’ın merkezinde hayat buluyor. Proje aynı zamanda kentin ilk ve tek gelir paylaşım modeli projesi olma özelliği taşıyor.

Yapımcı Firma : Torkam
Fiyat : 324 bin TL – 1 milyon TL
Proje Tipi : Daire + ticari üniteq
Konut Sayısı : 740
Konut Tipleri : 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1
Metrekare : 120,53 m2 – 386,66 m2
Teslim Tarihi : 2020
Adres : Yenice Mah. Çeçenistan Cad. Altgeçit yanı. Meram/Konya
Telefon : 0332 322 75 75
Web : http://temasehir.com.tr

Tual Adalar
Osmanlı döneminde bile padişahların vazgeçilmez dinlenme yerleri arasında olanYakacık’ta Adalar manzaralı daireler alıcısını bekliyor.

Yapımcı Firma : Dağ Mühendislik
Fiyat : 381 bin TL – 1 milyon 128 bin TL
Proje Tipi : Daire
Konut Sayısı : 471
Konut Tipleri : 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare : 71 m2 – 202 m2
Teslim Tarihi : Eylül 2018
Adres : Şehit Aydın Çelik Cad. Yaman Sok. Yakacık / Kartal / İstanbul
Telefon : 444 92 13
Web : www.tualadalar.com

Tual Bahçekent
Şehircilik anlayışını ortaya koyan Tual Bahçekent, şehrin içinde modern bir kent olarak yükseliyor.

Yapımcı Firma : Dağ Mühendislik
Fiyat : 265 bin TL – 625 bin TL
Proje Tipi : Daire + ticari ünite
Konut Sayısı : 1739
Konut Tipleri : 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare : 77 m2 – 197 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2018
Adres : Başakşehir 2. Kısım Mh. Şehit Asteğmen Furkan Işık Bulvarı Başakşehir / İstanbul
Telefon : 444 9 213
Web : www.tualbahcekent.com

GYODER’den 20 yıl vade kampanyasına destek

Emlak Konut GYO’nun başlattığı ‘240 ay vade ve düşük faizli konut kredisi’ kampanyasına destek veren GYODER (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği), markalı konut projelerini, uzun vade ve düşük faiz avantajıyla tüketici ile buluşturuyor.

Kampanyaya katılan firmalar ve projeleri;

Akkuş Gayrimenkul: Alya Penta

AND Gayrimenkul: AND Pastel

ANT Yapı: Anthill Residence, Antteras, Antasya Residence, ANT Plato

Arıkan Yapı: Toskana Orizzonte

Babacan Holding: Babacan Premium, Babacan PALACE, Babacan Port Royal

Bak Yapı: Konya Prestij Park,  Bursa Prestij Elit, Bursa Prestij Optimum, İstanbul Prestij Park

Cathay Group: Nivo İstanbul, Nivo Ataköy

Dap Yapı: Adam Kule, Teras Kule, Dalga Kule, Vazo Kule, Taksim Petek Residence, Tango Kule, Burgu Kule 

Demir İnşaat: Demir La Vida

DKY İnşaat: DKY Kartal, DKY On Kağıthane

Ege Yapı: Batışehir, Pega Kartal

Extensa İstanbul: Bomonti Modern Palas

EYG Grup: Evvel İstanbul, Adım İstanbul

Gedizler Yapı: EV’RE 2

Hasanoğlu İnşaat: Banu Evleri Ispartakule 2 ve Banu Evleri Ispartakule 3

İş GYO: Manzara Adalar, İnistanbul

Kiler GYO: Referans Bahçeşehir, Referans Güneşli, Referans Kartal Towers, Referans Kartal Kordonboyu

Kuzu Grup: SeaPearl Ataköy, Kuzu Effect

Mar Yapı: G Marin managed by Divan

NEF: İnistanbul, Nef Ataköy Residence, Nef Bahçalievler, Nef Sancaktepe

Ortadoğu Grup: Resim İstanbul

Pana yapı: Brooklyn Life

Piyalepaşa İstanbul:

Piyalepaşa İstanbul

Sinpaş GYO: Aydos Country, Ege Yakası, Bursa Modern, Ege Vadisi, İncek Dünyası

Sinpaş Yapı: Altınoran, Marina Ankara, Sinpaş Palas, AquaCity Denizli

Sur Yapı: Lavender Sancaktepe, Bahçeyaka Ispartakule, Gölbahçe Evleri, Marka Rezidans ve AVM , Mirage Rezidans, İlkbahar, Şehir Konakları, Exen İstanbul, Yeni Kağıthane Projesi, Yeni Maltepe Projesi , Yeni Koşuyolu Projesi, Axis İstanbul Ofis ve AVM

Tahincioğlu Gayrimenkul: Nidapark Kayaşehir, Nidapark Küçükyalı

Tekfen Emlak: HEP İstanbul (Sıraevler Ünitesi)

Torunlar GYO: 5. Levent

Toya Yapı: Toya Moda, Toya Vista, Toya Next, Avcılar Park

Akzirve Gayrimenkul: Harbiye, Strada Bahçeşehir, Zeytinburnu Ambarlar

Çukurova Gayrimenkul: Çukurova Balkon

Fuzul İnşaat: Olimpa Park Plus, Vadiyaka Başakşehir

Yorum yap

Takip Edin!