Emlak&Konut

Emlak Konut etkinlikleri

Emlak Konut GYO’nun Mayıs ve Haziran aylarında gerçekleştirdiği etkinlikler dolu dolu geçti.

Basketboldaki başarıyı kutladık

Emlak Konut’un sponsor olduğu Bayrampaşa Mehmet Akif İnan Ortaokulu Türkiye Basketbol Yarı Final Şampiyonası’nda 3. oldu. Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Yetim ve Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum takım ile bir araya gelerek öğrencileri kutladı.

Seminere tüm personel katıldı

Projeler Daire Başkanlığı bünyesinde çalışan Mimar Birgül Yılmaz ve Mimar Esra Özcan tarafından hazırlanan, birimimiz bünyesine dâhil olan personelimizin eğitim faaliyetleri kapsamında, Yapı Ruhsatı alma süreci ve yürürlükteki İmar Yönetmelikleri ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan taslak halindeki Tip İmar Yönetmeliğinin sunulduğu seminer, tüm personelimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

Yaz bahçesi açıldı

15 Mayıs itibarıyla Emlak Konut GYO çalışanları için yaz bahçesini açtı. Çalışanların iş molalarını daha kaliteli geçirmeleri için tasarlanan yaz bahçesinde bir de kantin yer alıyor.

Beyin Kullanım Kılavuzu

Konferans ve seminerlere hız kesmeden devam eden Emlak Konut, 23 Mayıs’ta Beyin Kullanım Kılavuzu” konferansına yer verdi. Prof. Dr. Sinan Canan, beynin bakımı, beyni beslemenin temel kuralları gibi konularda bilgilendirme yaptı.

Yıldıray Gökkaya

Yorum yap

Takip Edin!