Emlak&Konut

6 PROJEDE ÖDEME KOŞULLARI YENİLENDİ

Emlak Konut GYO, Başkent Emlak Konutları, Niğde Emlak Konutları, Gebze Emlak Konutları 3, Nevşehir Emlak Konutları, Esenler Emlak Konutları ve Kuzey Yakası ofislerini kapsayan 6 projede ödeme koşullarını yeniledi.

Başkent Emlak Konutları

Başkent’in yeni başkenti sloganıyla Ankara’da hayata geçirilen proje, sunduğu kolay ödeme koşullarıyla yeni ev sahiplerini bekliyor.

Çankaya’nın Mühye Mahallesi’nde yer alan Başkent Emlak Konutları toplamda 202 bin metrekare alan üzerinde 1.824 bağımsız bölümden oluşuyor. Şehir yaşamını yeşil ile iç içe sunan Başkent Emlak Konutları’nda 1+1, 2+1, 3+1,4+1, 5+1 dubleks ve 6+1 dubleks tiplerinde 1.306 adet konut ile birlikte 27 adet ticari birim bulunuyor. 70,68 ile 220,13 metrekare aralığında değişen konutların yer aldığı Başkent Emlak Konutları, konum ve içerik olarak Ankara’nın en özel projelerinden biri. Başkent Emlak Konutları’nda satışta olan 1.824 bağımsız bölümün içinde projede kentsel dönüşüm kapsamında hak sahiplerine verilecek olan 491 konut da yer alıyor. Proje genelinde temalı çocuk oyun alanları açık-kapalı spor alanları, yürüyüş yolları, bisiklet yolları, hobi alanları ve cinseyete göre ayrı kullanımlı olmak üzere 2 adet kapalı havuz, 2 adet kapalı çocuk havuzu, 2 adet fitness alanı ile birlikte yoga, pilates gibi etkinliklerin yapılacağı stüdyoların, sauna, hamam, buhar odası gibi alanların da içinde yer aldığı kapsamlı sosyal merkez yer alıyor. ‘Başkent’in Yeni Başkent’i’ sloganıyla Çankaya’da hayata geçirilen Başkent Emlak Konutları projesinde ödeme koşulları yenilendi.

Kuzey Yakası Ofisleri

Başakşehir’de kurulan Kuzey Yakası’nın doğayla iç içe olan ofisleri için yenilenen ödeme koşulları kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Kuzey Yakası, Emlak Konut güvencesiyle Başakşehir’de hayat buluyor. Dünya standartlarındaki konut projeleri, metro hattı, entegre ulaşım ağları, sosyal ve kültürel alanlar, alışveriş merkezleri, okullar ve spor tesislerine komşu bir alanda; ofisleri, ticari alanları, oteli, hayvanat bahçesi ve dünya metropollerinde görmeye alıştığımız 364 bin metrekare alan üzerinde kurulacak şehir parkıyla Kuzey Yakası, Başakşehir’de yepyeni bir yaşam başlatıyor. Yatay ofis konsepti sunan Kuzey Yakası toplam 373 bağımsız bölümden oluşuyor ve huzurlu ve aktif bir iş yaşamı müjdeliyor. Toplamda 319 adet ofis, 53 dükkan ve 1 otelin yanı sıra birçok sosyal etkinliği de içerisinde barındırıyor. İstanbul’a yakışan yemyeşil bir alan üzerinde geliştirilen Kuzey Yakası’ndaki doğayla iç içe akıllı ofisler uygun ödeme koşullarıyla satılıyor. Kuzey Yakası bulunduğu konum itibarıyla ve Tem, E-5, 3. Köprü gibi bağlantı yollarına olan yakınlığı ile dikkat çekerken, İstanbul’un yeni yaşam merkezi Başakşehir’de doğal yaşamla iş dünyasını bir arada deneyimlemenize olanak veriyor.

Niğde Emlak Konutları

Yalın mimarisi ve mekânsal zenginliği ile dikkat çeken Niğde Emlak Konutları cazip ödeme koşullarıyla satılıyor.

Niğde’de hayata geçirilen ve 349 dairenin yer aldığı projede, 2+1, 3+1, 3+1, 4+1 tiplerinde daireler 117,78 ve 199,58 metrekare aralığında değişiyor. Projenin teslim tarihi ise Mayıs 2019. Projenin sosyal tesisleri arasında kapalı havuz, fitness ve kafe yer alıyor. Yüzde 70’i yeşil alanlara ayrılan projede açık ve kapalı otopark da bulunuyor. Güvenlik kulübesi, bariyerler, CCTV ve çevre güvenlik sistemi yer alan ve paratoner tesisatı ile yıldırıma karşı korunma sağlanan projede, jeneratör ile daireler, tüm ortak alanlar ve ticari ünitelerde yüzde 100 yedekli enerji bulunuyor. Yemyeşil peyzajı, kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı otoparkıyla Niğde’nin ayrıcalıklı yanını yaşatan Niğde Emlak Konutları, şimdi de birbirinden cazip fırsatlarıyla kapılarını size açıyor. 8 blokta 349 daireden meydana gelen projede ayrıca ev alanlarının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak olan 16 ticari ünite de yer alıyor. Niğde merkezde hayata geçirilen proje, Niğde Stadyumu’na, Niğde tren garına yakın bir mesafede konumlanıyor. Niğde Emlak Konutları uygun ödeme koşullarıyla ev sahiplerini bekliyor.

Gebze Emlak Konutları 3

Gebze Emlak Konutları 3. Etap, 215.000 metrekare alan üzerinde bulunan 37 bloktan oluşuyor.

Gebze’de konforlu bir yaşam sunma amacıyla hayata geçirilen ve yüzde 70 gibi önemli bir bölümü yeşil alandan oluşan Gebze Emlak Konutları’nda yeni kampanya koşulları oluşturuldu. Projede, 6 tip konut blokunda 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks olmak üzere toplamda 1.955 adet konut, 97 adet ofis ve ticari birim bulunuyor. Gebze Emlak Konutları 3’te 88 ile 213 metrekare aralığında değişen dairelerin fiyatları için uygun ödeme koşulları sağlanıyor. İlk iki etap projeleri, bölgenin hala en çok tercih edilen projelerinden olan Gebze Emlak Konutları’nın 3. Etabı bölgenin talebini karşılama adına önemli bir proje. Projedeki konut sahipleri okuldan, ticari ünitelere, dini tesislere birçok gereksinimlerine proje içerisinde rahatça erişebiliyor. 37 blok üzerinde yükselen projede, açık – kapalı otopark, süs havuzları, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları ve 24 saat güvenlik bulunuyor. Kapalı otopark alanlarının binalar ile direkt bağlantılı olacak şekilde tasarlandığı projede yere kadar inen camlar ile konut içlerinde aydınlık ve ferahlık oranı artırılırken, temperli lamine camlar tercih edilerek güvenlik önlemleri de düşünüldü.

Nevşehir Emlak Konutları

Nevşehir merkezde hayata geçirilen Nevşehir Emlak Konutları’nda 3 adet konut bloku ve 1 adet ofis bloku bulunuyor.

420 bağımsız bölümden oluşan Nevşehir Emlak Konutları’nda 346 konut yer alıyor. Nevşehir’in Merkez ilçesine bağlı Emek Mahallesi’nde yükselen projede ayrıca 74 adet dükkan bulunuyor. 1+1,2+1, 3+1, 4+1 olmak üzere 83,11 ile 210, 45 metrekare aralığında değişen dairelerin teslimleri 2018 Kasım’ında gerçekleşecek. Nevşehir Emlak Konutları’nda şimdi avantajlı koşullar sunuluyor. Nevşehir Emlak Konutları’nda, site içerisinde açık kapalı otoparkı, güvenlik hizmetleri, çocuk oyun alanları, havuzları olan bir daireye sahip olunabiliyor. Proje dahilinde bulunan, gerek site ihtiyaçlarına uygun gerekse de şehrin gereksinimlerini karşılamaya yönelik olan ticari üniteler ve ofisler hem şehir yaşamına hem site hayatına enerji katıyor. Nevşehir Emlak Konutları, yüzde 70’i yeşil alandan oluşan peyzajı, 2 adet çocuk oyun alanı, yeşillikler içindeki yürüyüş yolları, kapalı havuzu, fitness salonları, otoparklarda elektrikli araç şarj sistemi gibi ayrıcalıklar sunuyor.

Esenler Emlak Konutları

Esenler’in çehresini değiştirme hedefiyle yola çıkan Esenler Emlak Konutları’nda ödeme koşulları yenilendi.

Esenler Emlak Konutları projesi İstanbul Avrupa Yakası Esenler’de Havaalanı Mahallesi’nde 56 bin 841 (tamamı, hak sahipleri de dahil) metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projede 970 daire yer alıyor. Kapalı yüzme havuzu, saunası, fitness salonu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, asansörlerle otoparktan katlara ulaşım imkanı gibi birbirinden ayrıcalıklı özellikleriyle Esenler Emlak Konutları, sakinlerine özel bir yaşam sunuyor. 2+1,3+1 ve 4+1 tiplerinde seçeneklerin bulunduğu dairelerin büyüklükleri ise 62 ile 193 metrekare arasında değişiyor. Esenler Emlak Konutları projesinin sosyal olanakları arasında yüzme havuzu, güvenlik, otopark, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, sauna, fitness salonu bulunuyor. Proje dairelerinde yüzde 100 yedekli enerjiyi sağlayacak kapasitede jeneratör sistemi mevcut. Projenin belirtilen bloklarında ve otoparklarda acil anons ses sistemi, 7 gün 24 saat izleme ve kayıt özellikli kapalı devre çevre güvenlik sistemi, kapalı ve açık otopark ile site girişinde güvenlik kontrollü giriş sistemi gibi özellikler yer alıyor.

Yorum yap

Takip Edin!